Sesli Mesaj

Sesinizi yada müziğinizi aynı anda yüzlerce kişi sabit veya cep telefonundan dinlesin. SMS yoluyla iletemeyeceğiniz sesli mesajlarınız artık aynı anda yüzlerce cep telefonunda.

Sesli Mesaj, iş ortağı IVR firmalarıyla beraber geliştirdiği sesli arama sistemleri sayesinde, kendi üretimi olan yazılımlardan, yanına bir ses dosyası eklenmiş olarak gelen yüzlerce sabit ve cep telefonunu aynı anda arayarak sesinizi duyurmaktadır.

Gerek bir reklam jingle, gerekse bir toplantı daveti yada bir hatırlatma mesajını ses kaydını yaptıktan sonra programlarımız içerisinden gönderbilirsiniz. Sadece bununla sınırlı kalmayan uygulama, isteğe bağlı olarak tuşlama algoritması ile; Mesajı tekrar dinleme, Mesajı daha sonra dinleme ve Mesajı dinledikten sonra ses kaydı yapma yetenekleri ile donatılmıştır.

Örneklerle VMS Kullanım Alanları

Bir oto servisi, bakımı gelen araç müşterilerini sabit yada cep telefonlarından arattırarak müşteri düşüncelerini yine sesli olarak alabilir, Bir müzik firması, yeni çıkan bir albümün hit parçasının demosunu dinletebilir.